O nas

Spec Solar to firma specjalizująca się w kompleksowym wykonaniu instalacji fotowoltaicznych. Została założona z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Postępujący wzrost wykorzystania paliw kopalnych przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza i pogorszenia stanu jakości naszego powietrza a co za tym idzie także i zdrowia. Oferując instalacje fotowoltaiczne, chcemy ograniczyć zanieczyszczenie wywoływane spalaniem paliw kopalnych oraz przyczynić się do rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce. Jednocześnie chroniąc środowisko naturalne, chronimy portfele naszych klientów, ponieważ fotowoltaika radykalnie zmniejsza opłaty za energię elektryczną.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, poprzez oferowanie najwyższej jakości usług i produktów. Najważniejsze dla nas jest dążenie do poprawy komfortu i jakości życia poprzez popularyzację odnawialnych źródeł energii w regionie Mazowsza oraz na terenie całej Polski.

Wizja

Być uznanym specjalistą w dziedzinie nowoczesnych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Stopniowe zwiększenie udziału ekologicznych rozwiązań w zakresie produkcji energii elektrycznej.